Pop-up
Pop-up

Platinum Rent

platinium (1)
PLATINUM RENT

Your trusted rental company

Top quality car hire for your journey.

About us

Modern rental company Platinum Rent

Platinum Rent to nowa wypożyczalnia samochodów z Poznania oferująca usługi najwyższej jakości. Dzięki nowoczesnemu podejściu i elastyczności jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Poznaj naszą historię i dołącz do grona zadowolonych klientów!

Oferta especially for you

Discover our rental cars.

Peugeot 108
 • Segment
  A
 • Cena
  from 79 zł
SKODA RAPID
 • Segment
  B
 • Cena
  from 89 zł
Ford focus
 • Segment
  C
 • Cena
  from 99 zł
Why should you rent a car from us?

Professionalism at the forefront

In our offer you will find not only modern cars at attractive prices, but also professional service and flexible rental conditions.

Wide selection

We offer a wide range of cars of different classes and makes, so that every customer can find the right car for them.

Free cancellation

We offer free cancellation at any time prior to your scheduled car rental. We recognise that plans can change, so we want our offer to be as flexible and tailored to your needs as possible.

Feedback from our customers

 Read what our customers have to say about our car rental company, how they rate the quality of the service and the quality of the cars. Discover why you should trust us.

Bardzo polecam tę wypożyczalnię samochodów! Wynajmowałam u nich samochód na weekendowy wyjazd i wszystko było perfekcyjnie zorganizowane. Obsługa była bardzo miła i pomocna, a samochód był w idealnym stanie technicznym. Na pewno skorzystam z ich usług ponownie będąc w Poznaniu!

Anna Kowalska

Wynajem samochodu w tej wypożyczalni to czysta przyjemność! Samochody są w doskonałym stanie, a obsługa jest profesjonalna i zawsze służy pomocą. Co więcej, ceny wynajmu są bardzo konkurencyjne. Polecam z całego serca! Najlepsza wypożyczalnia w Poznaniu!

Marta Wiśniewska

Będąc na wyjeździe służbowym w Poznaniu wynająłem samochód w tej wypożyczalni i jestem bardzo zadowolony z tej decyzji. Wszystko przebiegło bardzo sprawnie, a samochód był czysty, zadbany i bezpieczny. Obsługa była bardzo sympatyczna i pomocna, a ceny wynajmu były bardzo atrakcyjne. Polecam tę wypożyczalnię każdemu, kto szuka nie tylko wygody, ale także jakości i konkurencyjnych cen.

Piotr Nowak

   Zostaw swój numer telefonu - skontaktujemy się z tobą!